شبیه سازی آماده برق قدرت با متلب

 
گروه ترجمه روز، شبیه سازی های آماده و انجام شده دقیق و کامل مقاله های مهندسی برق گرایش قدرت، توسط نرم افزار قدرتمند متلب را با قیمتی ارزان در اختیار دوستان قرار می دهد.  جهت مشاهده مقاله های آماده برق قدرت، به منو “شبیه سازی آماده متلب” در بالا و سپس “برق قدرت” و “سال انتشار” مورد نظر مراجه نمایید. برای شبیه سازی های آماده بیشتر یا شبیه سازی مقالات و پروژه هایتان از صفر، از طرق زیر اقدام نمایید.

توجه: قبل از خرید، خروجی و گزارش کار برای اطمینان شما فرستاده خواهد شد.

توجه: این شبیه سازی های اماده، فقط در انحصار وب سایت ترجمه روز می باشد و در هیچ سایتی دیگری پیدا نمی شوند.

تماس، تلگرام، واتس آپ، سروش و ایمیل جهت سفارش و ارسال فایل ها به صورت زیر است:

09027952876

tarjomehrooz@gmail.com

ای دی و یوزر نیم تلگرام جهت جهت سفارش و ارسال فایل ها:

http://www.telegram.me/tarjomehrooz

ای دی و یوزر نیم سروش جهت سفارش و ارسال فایل ها:

http://www.sapp.ir/trooz
گرایش های مهندسی برق گرایش قدرت در مقطع کارشناسی ارشد:

مهندسی برق قدرت به سه زیر گرایش سیستم، الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی تقسیم بندی می شود. دروس مهم این گرایش شامل بازار برق، دینامیک سیستم های قدرت، بهره برداری سیستم های قدرت، کیفیت توان، کنترل توان راکتیو، الکترونیک قدرت، تیوری جامع ماشین های الکتریکی، شبکه هوشمند، انرژی های نو و تولید پراکنده، تجدید ساختار سیستم های قدرت، برنامه ریزی سیستم های قدرت، ادوات فکتس، حالت گزرا و توزیع انرژی الکتریکی است.معرفی برخی از نرم افزارهای مهندسی برق گرایش قدرت:

MATLAB

نرم افزاری ریاضی که برای اکثر کارهای مهندسی و محاسباتی استفاده می شود. شامل دو قسمت کد نویسی و گرافیکی (سیمولینک) است. همچنین بهینه سازی نیز توسط انواع الگوریتم ها در این نرم افزار انجام می گیرد.

GAMS

نرم افزاری ریاضی برای بهینه سازی با سرعت کم، دفت بالا و جواب هایی قطعی است.

PSCAD

نرم افزاری گرافیکی برای تحلیل گذرای سیستم های قدرت می باشد. در این نرم افزار می توان مدارات را شبیه سازی کرد و برای دروس رله و حفاظت و الکترونیک قدرت بسیار مناسب است. اطلاعات در این نرم افزار در محیطی کاملا گرافیکی ارائه می شود و می توان به طور همزمان نمودار ها را رسم و متغییر های سیستم را اندازه گیری نمود. این نرم افزار دارای یک کتابخانه از مدل های از پیش طراحی و تست شده است که شامل المان های پسیو ساده، کنترلر های پیچیده، ماشین های الکتریکی، دستگاه های و خطوط انتقال و کابل ها می باشد کاربر در این نرم افزار این امکان را دارد که با کمک کتابخانه آماده، مدل های مورد نیاز خود را از نو طراحی نماید.

Digsilent power factory

نرم افزاری مناسب جهت تحلیل شبکه مثل پخش بار است. این نرم افزار هم به صورت گرافیکی و هم کد نویسی (DPL) است.

Electrical and electronic formulas

نرم افزاری جهت ارائه تمامی فرمول های مربوط به الکترونیک و قدرت است.

Electrical Calculations

نرم افزاری جهت انجام برخی محاسبات الکتریکی مهندسی برق گرایش قدرت می باشد.

Electrical Function Utility Suite

نرم افزاری جهت محاسبات موتورها و کابل ها می باشد.

Electronics Workbench Multisim

این برنامه از قویترین برنامه های نرم افزاری در زمینه طراحی و تست و آنالیز مدارات الکترونیک می باشد که می توانید مدارات خودتان را با آن ببندید و تست نمایید. کار کردن با آن لذت بخش بوده و از مزایای آن نسبت به نرم افزار های دیگر دسترسی یه قطعات و طراحی بسیار آسان و ساده آن می باشد که آنرا از بقیه متمایز می نماید و دیگری در بخش تست مدارات دیجیتال از برنامه های مانند پروتئوز که دارای ایرادهای ادواری می باشد و در تست برخی مدارات عاجز می ماند این نرم افزار سازگارتر و از این اشکالات بدور می باشد.

EMTP

یكی ازنرم افزارهای بسیار كارآمد در حل حالات گذرا نرم افزار EMTP می‌باشد. این نرم افزار با دقت بسیار بالا قادر به شبیه سازی حالات گذرا می باشد، اما این نرم افزار جعبه ابزاری جهت محاسبه استفاده از بانكهای اطلاعاتی و نیز حل تكراری در مبحث هماهنگی عایقی پستها را ندارد. به همین دلیل لازم است برنامه ای با تاكید بر امكان مدلسازی تجهیزات پستها در شرایط گذرا تهیه گردد تا بتوان مبحث هماهنگی عایقی در پستها را براحتی و با سرعت بالا انجام داد.

از سوی دیگر با توجه به اینكه این نتایج نیاز به تجزیه تحلیل و پردازش آماری دارند لذا این موارد در تهیه برنامه نیز دیده خواهد شد تا ابزار كاملی در اختیار طراحان و تحلیلگران سیستم قرار داده شود.

EPLAN P8 Cabinet

نرم افزار Ecabinet مخصوص طراحی تابلوهای برق صنعتی است. در این نرم افزار نحوه چیدمان قطعات بر روی تابلو تعیین شده و یك نمای دو بعدی یا سه بعدی (به دلخواه كاربر) از این تابلو برای شما رسم میشود كه دید طراح را نسبت به طرح نهایی تابلو كامل می كند. نكته جالب دیگر در مورد این نرم افزار ارتباط آن با نرم افزار Eplan است. به این صورت كه به عنوان یك امكان اضافی در نرم افزار Eplan، طرح Ecabinet می تواند از داخل نرم افزار Eplan باز شده و یك قالب سه بعدی از طرح پنل كنترلی را به ما ارائه كند.

از دیگر امكانات نرم افزار Ecabinet میتوان به ایجاد داده های مورد نیاز در خروجی جهت انجام دریل اتوماتیك، ابزارهای رسم گرافیكی و تغییر اندازه طرح، دسترسی مستقیم به داده های نرم افزار Eplan مثل اجزاء و سیم كشی ها و رسم اتوماتیك سیم بندی جهت طراحی سریع تابلو اشاره كرد.

EPLAN Training

این مجموعه آموزشی توسط شركت EPLAN تهیه گشته است و شامل پك كامل آموزشی این نرم افزار می باشد و از آنجایی كه این مجوعه آموزشی توسط خود شركت سازنده نرم افزار تهیه گشته است، شامل ریز ترین نكات این نرم افزار می باشد و هر كدام از آموزشهای این پك به صورت متن و تصویر با دستورات لازم بوده تا هر كاربری در هر سطحی بتواند بوسیله این پك آموزشی، به صورت حرفه ای با این نرم افزار كار كند.

ETAP PowerStation

نرم افزار Etap PowerStation نرم افزار قدرتمند، جهت تحلیل و آنالیز سیتمهای قدرت است كه دارای كتابخانه داده (Library) مناسبی برای انتخاب مشخصات و جزییات تجهیزات به كار رفته درتاسیسات الكتریكی میباشد. این نرم ‌افزار مطابق با استاندارد IEC تهیه گردیده و در بعضی از موارد مانند سیستم زمین از استانداردهای دیگر نیز مانند IEEE 80 استفاده نموده است.

با كمك این نرم ‌افزار تمام مطالعات سیستمی كه بر اساس استاندارد API RP540 انجام آن ضروری است از جمله، پخش بار، محاسبات اتصال كوتاه، هماهنگی بین رله ‌های حفاظتی، بررسی شرایط راه‌اندازی موتورهای الكتریكی، بررسی هارمونیكی سیستم و … قابل انجام میباشد.

در بین نرم افزارهای رشته برق قدرت، ETAP نرم افزار خوبی برای آنالیز و شبیه سازی است. نرم افزار ETAP یک برنامه آنالیز جامع جهت طراحی، شبیه سازی و عملکرد تولید، توزیع سیستمهای توان الکتریکی است. این نرم افزار در واقع یک شبیه سازی گرافیکی سیستمهای تولید و توزیع فشار قوی است.

Magnetics Designer

نرم افزاری بسیار کاربردی برای طراحی ترانسفورماتورها می باشد.

MAX+Plus II

نرم افزاری مفید در زمینه طراحی مدارهای الکتریکی می باشد.

Modec

نرم افزار مكانیزاسیون محاسبات مهندسی توزیع می باشد که در اکثر شرکت های توزیع نیروی برق مورد استفاده قرار می گیرد.

Motor-CAD

نرم افزاری برای طراحی و تحلیل وضعیت حرارتی موتورها و ژنراتورها می باشد.

Transformer Calculator
نرم افزاری برای طراحی ترانسفورماتور می باشد.

Transmision Line
نرم افزاری برای طراحی خطوط انتقال به شکل ساده می باشد.

توضیحان دیگر نرم افزارها مثل ATP، HSPICE، PSPICE و … به زودی ارایه خواهد شد.کلمات کلیدی این صفحه:

شبیه سازی

شبیه سازی برق

شبیه سازی برق قدرت

شبیه سازی مقالات

شبیه سازی مقالات IEEE

شبیه سازی مقالات Elsevier

شبیه سازی برق متلب

شبیه سازی برق قدرت با متلب MATLAB

شبیه سازی برق قدرت با گمز GAMS

شبیه سازی برق کنترل

شبیه سازی برق الکترونیک

شبیه سازی برق مخابرات

شبیه سازی کامپیوتر

شبیه سازی مکانیک

شبیه سازی عمران

شبیه سازی معماری

شبیه سازی و مدل سازی صنایع

شبیه سازی شیمی

شبیه سازی مهندسی برق

شبیه سازی مهندسی برق قدرت

شبیه سازی برق گرایش قدرت

شبیه سازی مهندسی برق گرایش قدرت با متلب و گمز و دیگسایلنت DIGSILENT

تشبیه سازی مهندسی پزشکی

شبیه سازی مکاترونیک

شبیه سازی مقالات برق

شبیه سازی مقالات برق قدرت

شبیه سازی مقالات برق قدرت با متلب MATLAB

شبیه سازی مقالات برق قدرت با گمز GAMS

شبیه سازی مقالات برق قدرت با pscad پی اسکد

شبیه سازی مقالات برق قدرت با دیگسایلنت digsilent

شبیه سازی مقالات برق قدرت با EMTP

شبیه سازی مقالات برق قدرت با ATP

شبیه سازی مقالات برق قدرت با HSPICE

شبیه سازی بهره برداری سیستم های قدرت

شبیه سازی بازار برق

شبیه سازی الکترونیک قدرت

شبیه سازی تجدید ساختار سیستم های قدرت

شبیه سازی برنامه ریزی سیستم های قدرت

شبیه سازی کیفیت توان راکتیو

شبیه سازی ادوات فکتس FACTS

شبیه سازی کنترل توان راکتیو

شبیه سازی دینامیک سیستم های قدرت

شبیه سازی انرژی های نو

شبیه سازی تولید پراکنده

شبیه سازی ماشین های الکتریکی

شبیه سازی کنترل مدرن

شبیه سازی بررسی سیستم های قدرت

شبیه سازی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت

شبیه سازی رله و حفاظت

شبیه سازی تیوری (تئوری) جتمع ماشین های الکتریکی

شبیه سازی درایوها

شبیه سازی حالت گذرا

شبیه سازی توزیع انرژی الکتریکی

شبیه سازی شبگه توزیع

شبیه سازی سیستم توزیع

شبیه سازی عایق و فشار قوی

شبیه سازی ترانسفورمانور

شبیه سازی بهینه سازی

شبیه سازی با نرم افزار متلب برای رشته برق قدرت

شبیه سازی با  متلب برای رشته برق قدرت

شبیه سازی با نرم افزار MATLAB متلب

شبیه سازی با نرم افزار MATLAB متلب برای رشته برق قدرت

شبیه سازی با نرم افزار Matlab متلب

شبیه سازی با نرم افزار matlab متلب برای رشته برق قدرت

شبیه سازی با نرم افزار متلب برای رشته برق کنترل

شبیه سازی با نرم افزار متلب برای رشته برق الکترونیک

شبیه سازی با نرم افزار متلب

کلمات تخصصی این صفحه:

شبیه سازی آماده، شبیه سازی اماده، شبیه سازی اماده با متلب، شبیه سازی اماده برق، شبیه سازی اماده مهندسی برق، شبیه سازی اماده برق قدرت، شبیه سازی اماده مهندسی برق، شبیه سازی اماده مهندسی برق قدرت، شبیه سازی انجام شده برق، شبیه سازی انجام شده برق قدرت، شبیه سازی با متلب، شبیه سازی با MATLAB، شبیه سازی با گمز، شبیه سازی با GAMS، شبیه سازی با دیگسایلنت، شبیه سازی با DIGSILENT، شبیه سازی با پی اسکد، شبیه سازی با PSCAD، شبیه سازی با پی اسپایس، شبیه سازی با PSPICE، شبیه سازی با اچ اسپایس، شبیه سازی با HSPICE، شبیه سازی با پروتیوس، شبیه سازی با اچ اف اس اس، ، شبیه سازی با HFSS، شبیه سازی برق، شبیه سازی مقاله برق، شبیه سازی مقالات برق، شبیه سازی پروژه برق، ، شبیه سازی پروژه های برق، شبیه سازی برق قدرت، شبیه سازی مقاله برق قدرت، شبیه سازی مقالات برق قدرت، شبیه سازی پروژه برق قدرت، شبیه سازی پروژه های برق قدرت، شبیه سازی برق کنترل، شبیه سازی مقاله برق کنترل، شبیه سازی مقالات برق کنترل، شبیه سازی پروژه برق کنترل، شبیه سازی پروژه های برق کنترل، شبیه سازی برق الکترونیک، شبیه سازی مقاله برق الکترونیک، شبیه سازی مقالات برق الکترونیک، شبیه سازی پروژه برق الکترونیک، شبیه سازی پروژه های برق الکترونیک، شبیه سازی برق مخابرات، شبیه سازی مقاله برق مخابرات، شبیه سازی مقالات برق مخابرات، شبیه سازی پروژه برق مخابرات، شبیه سازی پروژه های برق مخابرات، شبیه سازی مکاترونیک، شبیه سازی مقالات مکاترونیک، شبیه سازی مقاله مکاترونیک، شبیه سازی مهندسی پزشکی، شبیه سازی مقالات مهندسی پزشکی، شبیه سازی مقاله مهندسی پزشکی، شبیه سازی مقالات IEEE، شبیه سازی مقالات الزویر، شبیه سازی مقالات elsevier، شبیه سازی مقالات ای تریپل ای، شبیه سازی مقالات برق، شبیه سازی مقالات برق قدرت، شبیه سازی مقاله ، شبیه سازی مقالات ، شبیه سازی مقاله برق ، شبیه سازی مقاله برق قدرت، ترجمه برق، ترجمه تخصصی برق، ترجمه تخصصی برق قدرت، ترجمه برق قدرت ، نحوه شبیه سازی مقاله ، شبیه سازی مقالات برق ، دانلود رایگان شبیه سازی مقالات برق قدرت ، بانک مقالات شبیه سازی شده برق قدرت ، شبیه سازی مقاله کیفیت توان، شبیه سازی مقالات کیفیت توان، شبیه سازی کیفیت توان کنفرانسی و ژورنالی ، شبیه سازی دینامیک سیستم های قدرت، شبیه سازی الکترونیک قدرت، شبیه سازی بهره برداری سیستم های قدرت ، شبیه سازی بازار برق ، شبیه سازی تجدید ساختار سیستم های قدرت ، شبیه سازی مدیریت انرژی و توان ، شبیه سازی سیستم توزیع ، شبیه سازی کنترل توان راکتیو ، شبیه سازی کنترل بهینه ، شبیه سازی کنترل مدرن ، شبیه سازی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت ، شبیه سازی انرژی های نو ، شبیه سازی تولید پراکنده ، شبیه سازی ادوات فکتس ، شبیه سازی حالت گذرا ، شبیه سازی تئوری جامع ماشین های الکتریکی ، شبیه سازی موتور و درایو ، شبیه سازی فازی ، شبیه سازی شبکه عصبی ، شبیه سازی پردازش تصویر ، شبیه سازی با پایتون